Reklama

Wrocław: Nie jeżdżą tramwaje w centrum. Co się stało?

05/10/2023 14:21

W czwartek około godz. 14 MPK wprowadziło objazdy dla tramwajów w rejonie Dworca Głównego, informując, że przyczyną jest akcja służb.

Aktualizacja, godz. 14:35 - Ruch został przywrócony.
 
Nie ma przejazdu dla tramwajów przez ulicę Piłsudskiego. MPK informuje o trwającej tam akcji służb - ktoś zasłabł w jednym z tramwajów, interweniują ratownicy medyczni i dlatego tworzy się korek.
 
Tramwaje linii 4 do Oporowa i 5 do Grabiszyńskiej (Cmentarz) skierowano od Urzędu Wojewódzkiego przez Galerię Dominikańską, Kazimierza Wielkiego i Krupniczą, tramwaje linii 17 do Kleciny jeżdżą od ul. Piotra Skargi przez Podwale i pl. Orląt Lwowskich. Tramwaje linii 15  w kierunku Poświętnego i 21 w stronę Tarczyński Arena kursują objazdem ul. Peronową, Kołłątaja i Podwale. Tramwaje linii 22 do Pilczyc od ul. Pułaskiego skierowane zostały przez pl. Wróblewskiego, Galerię Dominikańską, ul. Kazimierza Wielkiego do pl. Jana Pawła II, a tramwaje linii 23 na Nowy Dwór, i 72 do Leśnicy - od ul. Piotra Skargi przez ul. Teatralną i Podwale.
 
Pasażerów rozwożą autobusy "za tramwaj", kursujące w relacji pl. Wróblewskiego - pl. Legionów.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości