Reklama

Wrocław: nie żyje mężczyzna pobity przed nocnym klubem

22/10/2017 23:25

Pod koniec września młody mężczyzna został pobity pod nocnym klubem znajdującym się przy ul. Szewskiej. Zmarł w szpitalu po trzech tygodniach walki o życie.

Prokuratura i policja prowadzą śledztwo, które ma wyjaśnić szczegóły tego zdarzenia. Rodzina zmarłego umieściła w internecie apel o zgłaszanie się świadków.


Tragedia wydarzyła się w nocy z 24 na 25 września przed lokalem Banana Dance Club na ul. Szewskiej. Kamera z monitoringu zarejestrowała bójkę dwóch mężczyzn. Na nagraniu widać, jak jeden z nich został mocno uderzony i upadł, uderzając głową o chodnik.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości