Reklama

Wrocław: nocne włamanie do mieszkania. 36-latek po balkonach wspiął się na trzecie piętro

14/05/2018 12:18

Wrocławscy policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który po balkonach wszedł na trzecie piętro bloku mieszkalnego, ukradł kilka rzeczy, a następnie jak gdyby nigdy nic wyszedł drzwiami wejściowymi. O sprawie mundurowych poinformowała zaniepokojona właścicielka lokalu.

Do zdarzenia doszło w nocy w jednym z budynków mieszkalnych przy skrzyżowaniu ulic Stalowej i Grochowej. 36-latek po balkonach spiął się na trzecie piętro, a następnie wybił szybę w drzwiach balkonowych, splądrował mieszkanie i jak gdyby nigdy nic wyszedł ze swoim łupem przez klatkę schodową.


– Mężczyzna doskonale wiedział, co znajduje się w mieszkaniu, bo znał poszkodowaną właścicielkę lokalu – mówi sierż. Monika Perec z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


Ślady w mieszkaniu zostały zabezpieczone przez techników kryminalistyki, na miejscu pojawił się też patrol z psem tropiącym. Policjanci z komisariatu Wrocław – Grabiszynek zatrzymali już 36-latka. Obecnie funkcjonariusze ustalają, gdzie trafiły przedmioty skradzione z mieszkania.

Reklama

Włamywacz-alpinista teraz stanie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości