Do pożaru dwóch osobówek doszło tuż po godzinie 1 w nocy na ulicy Sukielickiej na wrocławskim Nowym Dworze. Na szczęście nikt nie został ranny.
Na miejscu interweniował jeden zastęp strażaków. - Ogień w pojeździe pojawił się przed godziną 1 w nocy, następnie rozprzestrzenił się na kolejny, zaparkowany obok pojazd - relacjonuje dyżurny strażak. Przyczyna powstania pożaru jest nieznana - nie wiadomo, czy było to celowe podpalenie czy przypadek. Strażakom udało się opanować ogień, nikomu nic się nie stało.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze