Nowy wrocławski mural Kultury Równości został zniszczony jeszcze w trakcie powstawania. Wandale weszli na rusztowania przy ul. Opolskiej 25 i zamalowali kolory białą farbą.
Nowy tęczowy mural powstaje z inicjatywy Kultury Równości. Jest realizowany przez Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu, we współpracy z Wrocławską Radą ds. Równego Traktowania przy Prezydencie Wrocławia. W nocy z 9 na 10 maja został zniszczony przez nieznanych sprawców. Sprawą zajmuje się policja.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze