Reklama

Wrocław: pies policyjny wyczuł narkotyki u 51-latka

29/11/2017 14:33

Wrocławscy policjanci z Ołbina zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który przewoził w swoim samochodzie całą „paletę” środków odurzających. W ustaleniu sprawcy mundurowym pomogła Eufemia – pies policyjny wyszkolony do poszukiwania narkotyków.

– Policjanci z Komisariatu Wrocław Ołbin zatrzymali 51-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariuszom podczas kontroli drogowej pomógł pies Eufemia wyszkolony do wyszukiwania zapachu narkotyków – mówi kom. Kamil Rynkiewicz z KWP we Wrocławiu. – Jak się okazało, w samochodzie oraz przy mężczyźnie znajdowało się ponad 300 gramów kokainy, metamfetaminy, MDMA, amfetaminy oraz marihuany. Oprócz tego zabezpieczono 55 sztuk tabletek, środki anaboliczne w postaci ampułek i tabletek, a także 7600 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy – dodaje policjany.


Mężczyzna posiadał także dwie elektroniczne wagi służące do porcjowania, kilkadziesiąt woreczków foliowych, kilka telefonów komórkowych, noże oraz gotówkę.

Reklama

51-latek trafił już do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających. Za posiadanie dużej ilości narkotyków może grozić mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości