Reklama

Wrocław: Po komisariacie została już tylko dziura. Co tu będzie?

18/06/2024 07:54

Nie ma już śladu po wyburzonym budynku komisariatu policji Wrocław Stare Miasto przy ul. Trzemeskiej. Budynek nie nadawał się do remontu, funkcjonariusze wybudowali więc obok nową siedzibę. A my sprawdzamy, co powstanie w miejscu tej wyburzonej - to w końcu atrakcyjna działka w samym centrum Wrocławia!

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Po dawnym komisariacie policji Wrocław-Stare Miasto przy ul. Trzemeskiej (boczna Legnickiej) została jedynie ogromna dziura oraz gruz. - Na tym terenie powstaną budynki gospodarcze oraz miejsca parkingowe przynależne do Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto. Część terenu wypełnią także nasadzenia oraz trawniki - zdradza portalowi TuWroclaw.com mł. asp. Paweł Noga z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.


Przypomnijmy - nowy budynek policji powstał tuż obok. Pracuje w nim dwustu policjantów z komisariatu Wrocław - Stare Miasto, ale też 100 funkcjonariuszy Zarządu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości