Po godz. 13 na skrzyżowaniu Legnickiej i Rysiej doszło do potrącenia pieszej przez tramwaj. MPK Wrocław wprowadziło objazdy.
Przez kilkadziesiąt minut nie było przejazdu dla tramwajów przez skrzyżowanie ulic Legnickiej i Rysiej. Doszło tam do potrącenia kobiety przez tramwaj - weszła ona na torowisko na czerwonym świetle dla pieszych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze