Reklama

Wrocław: Potrącenie pieszej przez tramwaj na ulicy Legnickiej

16/11/2022 14:04

Po godz. 13 na skrzyżowaniu Legnickiej i Rysiej doszło do potrącenia pieszej przez tramwaj. MPK Wrocław wprowadziło objazdy.

Przez kilkadziesiąt minut nie było przejazdu dla tramwajów przez skrzyżowanie ulic Legnickiej i Rysiej. Doszło tam do potrącenia kobiety przez tramwaj - weszła ona na torowisko na czerwonym świetle dla pieszych.
 
- Piesza miała szczęście w nieszczęściu: zagapiła się i uderzyła w przedni, prawy narożnik tramwaju. Tramwaj poruszał się stosunkowo wolno, dlaczego nic jej się nie stało. została przebadana na miejscu. Zarówno kobieta, jak i motorniczy, byli trzeźwi. Apelujemy o ostrożność, bo pogoda sprzyja dekoncentracji - mówi Rafał Jarząb z wrocławskiej policji.
 
Linie 3, 10, 20 i 33 do Pilczyc oraz 31 i 32 w stronę Stadionu i Kozanowa zostały skierowane do pętli WPP. Tramwaje kursowały wahadłowo w relacji Kozanów - Pilczyce - Kozanów oraz Tarczyński Arena - Pilczyce - Tarczyński Arena. Pasażerów woziły autobusy "za tramwaj", kursujące w relacji "Dolmed" - Pilczyce - "Dolmed".
 
Z organizacją ruchu był problem, ponieważ tablice DIP na przystankach nie działają prawidłowo i nie było na nich informacji o objazdach. Przed godziną 14 tramwaj przestał blokowac torowisko w stronę Pilczyc.
 
 
 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości