Reklama

Wrocław: Rowerzystka po zderzeniu z tramwajem trafiła do szpitala

04/08/2023 10:26

Dwie linie tramwajowe jeżdżą objazdem. Utrudnienia pojawiły się w piątek, 4 sierpnia, około godz. 9.30. Pod najdeżdżjący tramwaj wjechała rowerzystka.

AKTUALIACJA, godz. 12


Powodem utrudnień w ruchu był niebezpieczny wypadek, do którego doszło przy ul. Gwareckiej we Wrocławiu: - Miało miejsce potrącenie rowerzystki w wieku około 60 lat. Kobieta wyjechała rowerem wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Została przetransportowana do szpitala w stanie nie zagrażającym jej życiu - przekazuje mł. asp. Aleksandra Freus z biura prasowego wrocławskiej policji.


MPK informuje, że kobieta jechała wzdłuż torów i nagle skręciła wjeżdżając pod wagon. Doznała obrażeń głowy. 

Reklama

AKTUALIZACJA, godz. 10.30


Miejski przewoźnik poinformował o przywróceniu ruchu przez ul. Gwarecką. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.


***


Nie ma przejazdu tramwajów w okolicy ul. Gwareckiej we Wrocławiu. MPK Wrocław poinformowało o utrudnieniach dla pasażerów tramwajów linii 18 i 19. Linia 18 od ul. Górniczej kursuje do pętli Tarczyński Arena. Linia 19 jeździ objazdem przez ul. Milenijną, Lotniczą do pętli Pilczyce.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości