We Wrocławiu jest miejsce gdzie stoi tabor kolejowy na „emeryturze”. To wagony wycofane z eksploatacji, które są własnością Klubu Miłośników Kolei. Bazują na torach przy lokomotywowni Wrocław Główny. Czekają tam na remonty.
Jeszcze do niedawna w naszym mieście mogliśmy zobaczyć dużo więcej lokomotyw i wagonów, które zakończyły służbę. Przy stacji Wrocław Brochów stało mnóstwo lokomotyw i wagonów. Większość z nich została sprzedana przez spółki kolejowe na złom.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze