Reklama

Wrocław: w taksówce można było kupić narkotyki?

22/08/2016 14:24

Wrocławscy policjanci ustalają czy 29-letni taksówkarz oprócz przewozu osób miał w ofercie inne usługi. Mundurowi podczas kontroli znaleźli w jego taksówce amfetaminę, kokainę i  mefedron.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu ustalili, że po mieście porusza się taksówka, której kierowca może przy sobie posiadać pewną ilość środków odurzających. Na podstawie posiadanych informacji, mundurowi namierzyli i zatrzymali podejrzany pojazd.


- W trakcie kontroli funkcjonariusze stwierdzili, że autem kierował 29-letni mieszkaniec gminy Kostomłoty. Mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Policjanci podczas dalszych czynności ujawnili w samochodzie blisko 20 woreczków foliowych ze środkami odurzającymi, w których znajdowały amfetamina, kokaina oraz mefedron – informuje nadkom. Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Reklama

Ponadto podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli kilka telefonów komórkowych oraz ponad 8 tys. złotych. Mężczyzna od razu trafił do policyjnego aresztu.


- Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie, w tym w jaki sposób mężczyzna zdobywał narkotyki oraz czy zajmował się ich rozprowadzaniem – dodaje Zaporowski.


Zgodnie z polskim prawem za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat, a za posiadanie znacznej ilości nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Jeśli policjanci udowodnią kierowcy, że handlował środkami odurzającymi, może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości