Reklama

Wrocław: Wybita szyba w autobusie 126 na Nowym Dworze. Co się stało?

29/12/2021 16:15

W środę po południu Wrocławia obiegło zdjęcie autobusu linii 126 z wybitą szybą. Do zdarzenia miało dojść w rejonie jednego z przystanków autobusowych na Nowym Dworze. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że najprawdopodobniej nie był to czyn o zamierzonym charakterze wandalskim.

Sierż. Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu potwierdza, że policjanci interweniowali po południu w rejonie ulicy Gubińskiej. – Mężczyzna był trzeźwy. Okoliczności tego zdarzenia są cały czas wyjaśnianie – przekazała nam policjantka.


Z przekazanych naszej redakcji relacji świadków wynika, że sprawcą całego zamieszania miał być starszy schorowany pasażer, który miał dokonać uszkodzeń nieumyślnie.



bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości