Reklama

Wrocław: wypadek z udziałem tramwaju i rowerzysty. Cyklista jechał pod prąd

28/05/2018 10:00

W poniedziałek rano na skrzyżowaniu ulic Wróblewskiego i Zielonego Dębu doszło do potrącenia rowerzysty przez tramwaj. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że cyklista jechał pod prąd i usiłował wymusić pierwszeństwo na nadjeżdżającym tramwaju.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta jechał pod prąd i nie reagował na dzwonienie tramwaju. Motorniczy nie zdążył wyhamować – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.


29-letni rowerzysta z obrażeniami został przewieziony do szpitala.


Czynności na miejscu trwały do ok. 11:30. W tym czasie przejazd przez torowisko był zablokowany.



bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości