W poniedziałek rano na skrzyżowaniu ulic Wróblewskiego i Zielonego Dębu doszło do potrącenia rowerzysty przez tramwaj. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że cyklista jechał pod prąd i usiłował wymusić pierwszeństwo na nadjeżdżającym tramwaju.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta jechał pod prąd i nie reagował na dzwonienie tramwaju. Motorniczy nie zdążył wyhamować – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.
29-letni rowerzysta z obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Czynności na miejscu trwały do ok. 11:30. W tym czasie przejazd przez torowisko był zablokowany.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze