Reklama

Wrocław: Złodziejki grasowały w galeriach handlowych. Okradały zajętych zakupami klientów

20/07/2022 10:56

Dwie 40-letnie złodziejki kieszonkowe działały wspólnie we wrocławskich galeriach handlowych. Zostały przyłapane na gorącym uczynku w centrum Borek przy al. Hallera.

Kryminalni z Grabiszynka zatrzymali dwie kobiety, które okazały się być zgraną parą złodziejek. Okradały one zajętych robieniem zakupów klientów różnych sklepów. Ostatnia z kradzieży w centrum handlowym przy Borek była ich ostatnią, a policjanci ustalili, że wcześniej kradły w wielu innych sklepach.


- 40-latka razem ze swoją o rok starszą koleżanką wielokrotnie odwiedzała także inne galerie na terenie Wrocławia, gdzie wspólnie parały się swoim złodziejskim procederem - mówi Aleksandra Rodecka z wrocławskiej policji.

Reklama

Kobiety usłyszały już zarzuty m.in. kradzieży i posługiwania się dokumentami innej osoby. Zostały aresztowane na trzy miesiące w ramach zastosowanego przed sąd środka zapobiegawczego.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości