Dwie 40-letnie złodziejki kieszonkowe działały wspólnie we wrocławskich galeriach handlowych. Zostały przyłapane na gorącym uczynku w centrum Borek przy al. Hallera.
Kryminalni z Grabiszynka zatrzymali dwie kobiety, które okazały się być zgraną parą złodziejek. Okradały one zajętych robieniem zakupów klientów różnych sklepów. Ostatnia z kradzieży w centrum handlowym przy Borek była ich ostatnią, a policjanci ustalili, że wcześniej kradły w wielu innych sklepach.
- 40-latka razem ze swoją o rok starszą koleżanką wielokrotnie odwiedzała także inne galerie na terenie Wrocławia, gdzie wspólnie parały się swoim złodziejskim procederem - mówi Aleksandra Rodecka z wrocławskiej policji.
Kobiety usłyszały już zarzuty m.in. kradzieży i posługiwania się dokumentami innej osoby. Zostały aresztowane na trzy miesiące w ramach zastosowanego przed sąd środka zapobiegawczego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze