Reklama

Wrocławianin podpalił auto. Dlaczego? Tego nie umiał wytłumaczyć

29/03/2023 10:43

Legniccy policjanci namierzyli sprawcę podpalenia auta, do którego doszło miesiąc temu w Legnicy. To mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna działał wspólnie ze swoim bratem. 

Do celowego podpalenia Iveco w Legnicy doszło pod koniec lutego. Policja podaje, że właściciel poniósł stratę w wysokości 95 tys. złotych. Ale sprawcę udało się "namierzyć" dopiero wczoraj, 28 marca. Okazało się, że podpalaczem jest 41-latek z Wrocławia. We wszystkim pomagał mu brat. 


- W wyniku zaplanowanych czynności funkcjonariusze udali się do Wrocławia i zapukali do domu podejrzanego. 41-latek został zatrzymany i doprowadzony do legnickiej komendy. Podczas przesłuchania przyznał się do podpalenia samochodu. W toku czynności okazało się, że mężczyzna działał wspólnie i w porozumieniu ze swoimi bratem. Mężczyźni nie potrafili logicznie wytłumaczyć swojego działania - podaje kom. Jagoda Ekiert z legnickiej policji. 

Reklama

Obaj mężczyźni zostali przesłuchani i przedstawiono im zarzut. Za przestępstwa sprawcom może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości