Reklama

Wrocławscy dzielnicowi pomogli potrzebującym w ramach akcji "Zima 2017/18"

28/01/2018 13:32

Dzielnicowi z komisariatu policji Wrocław Rakowiec wspólnie z pracownikiem MOPS-u i funkcjonariuszem wrocławskiej straży miejskiej skontrolowali miejsca przebywania osób potrzebujących, by udzielić im niezbędnej pomocy.

Działania przeprowadzono w ramach akcji "Zima 2017/18". Funkcjonariusze skontrolowali miejsca przebywania osób będących w potrzebie (bezdomnych, bezradnych i samotnych) tj. piwnice, strychy, klatki schodowe, pustostany, altanki na terenach ogrodów działkowych znajdujące się na terenie komisariatu Wrocław Rakowiec.


Podczas realizacji sprawdzeń ujawniono kilka osób bezdomnych, którym przekazano informację na temat schronisk i noclegowni na terenie Wrocławia oraz miejsc wydawania posiłków, z których potrzebujący mogą skorzystać. Żadna z osób z która rozmawiali funkcjonariusze nie skorzystała z doraźnej pomocy.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości