Dzielnicowi z komisariatu policji Wrocław Rakowiec wspólnie z pracownikiem MOPS-u i funkcjonariuszem wrocławskiej straży miejskiej skontrolowali miejsca przebywania osób potrzebujących, by udzielić im niezbędnej pomocy.
Działania przeprowadzono w ramach akcji "Zima 2017/18". Funkcjonariusze skontrolowali miejsca przebywania osób będących w potrzebie (bezdomnych, bezradnych i samotnych) tj. piwnice, strychy, klatki schodowe, pustostany, altanki na terenach ogrodów działkowych znajdujące się na terenie komisariatu Wrocław Rakowiec.
Podczas realizacji sprawdzeń ujawniono kilka osób bezdomnych, którym przekazano informację na temat schronisk i noclegowni na terenie Wrocławia oraz miejsc wydawania posiłków, z których potrzebujący mogą skorzystać. Żadna z osób z która rozmawiali funkcjonariusze nie skorzystała z doraźnej pomocy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze