Reklama

Wrocławscy policjanci przejęli 25 tys. porcji narkotyków

02/07/2018 11:40

Policjanci z komendy miejskiej we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i poszukiwanego listem gończym. Ukrywał się w domu swojego znajomego, gdzie został namierzony.

Funkcjonariusze policji obserwowali miejsce, w którym miał przebywać podejrzany o przestępstwa narkotykowe 24-latek. W pewnym momencie zauważyli dwóch idących ulicą mężczyzn. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej listem gończym. Okazało się, że poszukiwany 24-latek ukrywał się w mieszkaniu 38-letniego kolegi. W miejscu jego zamieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli środki odurzające, a także ponad 11 tys. złotych. Chwilę później w znajdującym się nieopodal pomieszczeniu gospodarczym policjanci znaleźli także torbę sportową wypełnioną narkotykami. Było tam ponad 19 tysięcy porcji marihuany, ponad 5,5 tysięcy porcji amfetaminy oraz blisko 1,5 tysiąca tabletek ekstazy.

– Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i o ich dalszym losie zadecyduje sąd – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak. Funkcjonariusze sprawdzają, skąd pochodziły środki odurzające i czy podejrzani zajmowali się również ich rozprowadzaniem. Zatrzymanym może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości