Reklama

Wyłudzali sprzęt elektroniczny na umowy telekomunikacyjne. Wpadli na gorącym uczynku

27/04/2018 13:47

Dwóch mężczyzn w wieku 26 i 61 lat wyłudziło kilka telefonów i telewizor, podpisując umowy na usługi telekomunikacyjne. Teraz grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wrocławskiej komendy wojewódzkiej, zajmujący się na co dzień zwalczaniem cyberprzestępczości, zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o szereg wyłudzeń sprzętu elektronicznego przy zawieraniu umów telekomunikacyjnych. Jeden ze sprawców zajmował się spieniężaniem wyłudzonego towaru w lombardach. Część ze zdobytego w ten sposób towaru już odzyskali. 


- Do zatrzymania doszło w salonie jednego z operatorów sieci telefonii komórkowej, gdy 26 i 61-latek próbowali zawrzeć kolejną już w kwietniu umowę - mówi Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji.

Reklama

Teraz za oszustwa grozi im do 8 lat więzienia.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości