Samochody zderzyły się na głównej ulicy w Siechnicach przed godz. 7. Na miejscu pracują służby.
Dwa samochody zderzyły się w czwartek, 13 kwietnia przed godz. 7. Do wypadku doszło w Siechnicach na ul. Opolskiej ja jezdni w kierunku Oławy. Samochodami podróżowały dwie osoby. Służby ustalają, czy ktoś został ranny.
Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej. Na drodze tworzy się tworzy się korek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze