Reklama

Wrocław: Groźny wypadek przy Wroclavii. Bus przewrócił się po zderzeniu z osobówką

21/12/2024 07:22

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotni poranek przy galerii Wroclavia. Na skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Dyrekcyjnej zderzyły się dwa samochody. Bus po zderzeniu przewrócił się na bok. Na miejscu pracują służby. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.

ZDJĘCIA Z WYPADKU - LINK

Do wypadku doszło po godz. 6:40. Zdarzenie wyglądało naprawdę niebezpiecznie, jednak na szczęście żaden z uczestników kolizji nie odniósł poważnych obrażeń

- Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa pojazdy, jednak nikomu nic się nie stało. Nie ma osób poszkodowanych w tym zdarzeniu - przekazał portalowi TuWroclaw.com dyżurny strażak.

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu drogowym. Odcinek ten był przez jakiś czas zablokowany dla tramwajów. Jak informują czytelnicy,  autobusy kierowane są objazdem.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/12/2024 08:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości