Reklama

Zatrzymano nietrzeźwych sprawców rozboju na Ołbinie

05/04/2018 14:07

Wrocławscy policjanci zatrzymali nietrzeźwych mężczyzn podejrzanych o rozbój. Ich łupem padł telefon komórkowy i pieniądze. Do zdarzenia doszło po godz. 22:00 na wrocławskim Ołbinie.

Dwóch mężczyzn zaczepiło na ulicy 22-letnią kobietę i 20-letniego mężczyznę. Sprawcy byli agresywni i grozili parze śmiercią. Ostatecznie pobili ich i ukradli im sto złotych, a także telefon komórkowy o wartości około tysiąca złotych.


Poszkodowani zawiadomili o tym policjantów, którzy kilkanaście minut później zatrzymali podejrzanych w mieszkaniu. W trakcie jego przeszukiwania policjanci znaleźli skradziony telefon komórkowy i pieniądze.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Są to mieszkańcy Wrocławia w wieku 28 i 41 lat. Przeprowadzone na nich badania wykazały, że mieli we krwi ponad 2 promile alkoholu.

Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Mężczyźni odpowiedzią za rozbój przed sądem. Może im grozić kara pozbawienia wolności nawet do lat 12.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości