Reklama

Zgon na rondzie Reagana. Czarny parawan i służby na przystanku

14/11/2019 08:45

W czwartkowy poranek na rondzie Reagana mieszkańców czekał przykry widok. Po interwencji policji i pogotowie ratunkowego na peronach od strony mostu Zwierzynieckiego stanął czarny parawan.

Mężczyznę leżącego na przystanku zauważył jeden z pasażerów i zadzwonił na numer alarmowy. Na miejscu interweniowały policja i pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon.


CZYTAJ TEŻ: KOBIETA POD TRAMWAJEM NA PL. JANA PAWŁA II


- Zgłoszenie dostaliśmy ok. godz. 7. Ze wstępnych ustaleń wynika, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Wciąż jeszcze prowadzimy tam czynności, ale nie ma żadnych utrudnień - mówi Krzysztof Marcjan w wrocławskiej policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości