Reklama

Złoty i srebrny medal wrocławskiej policjantki w V Biegu i Marszu Nordic Walking

21/07/2018 10:39

W V Biegu i Marszu Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie wrocławską policję reprezentowała nadkom. Joanna Woźniak – Cieślar, która wróciła do domu ze złotym i srebrnym medalem. Policjantka biega od lat, podkreślając, że to jej sposób na życie.

Sportowcy rywalizowali w miejscowości Płotówek na trasie, która miała charakter interwałowy, w tym na piaszczystych ścieżkach wiodących przez tereny leśne. – Najcięższą do pokonania okazała się być część trasy wiodąca na Górę Siemierzycką (256 m n.p.m.) – mówi asp. szt. Paweł Petrykowski.

Nadkom. Joanna Woźniak - Cieślar zakończyła wyścig z czasem 38.38 minuty i dzięki temu zdobyła złoty medal w klasyfikacji policjantek oraz srebro w ogólnej klasyfikacji kobiet.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości