25/08/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotę we Wrocławiu odbyła się konwencja Bezpartyjnego Ruchu Obywatelskiego #IdzieNowe. To wspólny projekt Jerzego Michalaka i części aktywistów miejskich. Uczestnicy konwencji próbowali przekonać wrocławian, że nie tylko dwie największe partie mogą mieć wpływ na politykę miejską. W programie ugrupowania znalazły się m.in. punkty poświęcone transportowi, polityce prorodzinnej i zmianie obecnych priorytetów finansowych miasta.
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz