11/07/2025 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszego dnia festiwalu „Santander Letnie Brzmienia 2025” we Wrocławiu. Mimo kapryśnej pogody, fani dobrej muzyki wzięli udział w wydarzeniu, gdzie wystąpili tacy artyści jak Hey, Mrozu, Coma czy Ania Dąbrowska. Na alternatywnej scenie zaprezentowali się młodzi i obiecujący artyści. Zobacz relację z wydarzenia!