04/04/2019 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Nie tylko nauczyciele są niezadowoleni ze swoich pensji. W czwartek pod Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim obok pracowników oświaty manifestowali związkowcy Solidarności z Sanepidu, inspekcji weterynaryjnej i służby zdrowia. Wszyscy domagają się podwyżek oraz możliwości wcześniejszego przechodzenia na emeryturę.
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz