Wróć do artykułu

Nowy klub w dolnośląskim sejmiku

28/06/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Dolnośląski Ruch Samorządowy i Bezpartyjni Samorządowcy już oficjalnie połączyli siły w sejmiku. Podczas ostatniej sesji oba ugrupowania zawiązały wspólny klub pod nazwą Bezpartyjni Samorządowcy. – To projekt łączący trzy środowiska – przekonują jego założyciele.


Autor: Magda Pasiewicz

Cezary Przybylski - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości