19/03/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Galeria zdjęć z drugiego meczu ćwierćfinałowego Basket Ligi Kobiet pomiędzy Ślęzą Wrocław a Basketem Gdynia. Wrocławianki zwyciężyły 61:52.