Wróć do artykułu

Remis! Wrocławianki wracają do gry [ZOBACZ ZDJĘCIA]

19/03/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Sport Wrocław

Galeria zdjęć z drugiego meczu ćwierćfinałowego Basket Ligi Kobiet pomiędzy Ślęzą Wrocław a Basketem Gdynia. Wrocławianki zwyciężyły 61:52.


Autor: Paweł Kucharski

Reklama
Najnowsze wiadomości