W czwartek po południu doszło do awarii torowiska na Podwalu. Do czasu jej usunięcia tramwaje linii 0P, 14, 31 i 32 kursowały objazdami.
Do awarii doszło w okolicach skrzyżowania Podwala i Zelwerowicza.
Tramwaje linii 0P, 14 w kierunku Osobowic, 31 w stronę Stadionu Wrocław oraz 32 na Kozanów skierowano objazdem od pl. Legionów przez ul. Sądową, Krupniczą, Kazimierza Wielkiego, św. Mikołaja.
To nie pierwsza dziś pierwsza awaria torowiska. Rano przez ubytek w torach tramwaje nie kursowały przez Reymonta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze