Reklama

Awaria torowiska w centrum. Tramwaje kursują objazdem [ZDJĘCIA]

26/03/2019 13:46

We wtorek, po godz. 13, doszło do awarii torowiska na placu Dominikańskim. Tramwaje jadą objazdem.

W związku z awarią torowiska tramwaje linii 23 kursujące do Kromera skierowano objazdem przez Widok, Teatralną i Skargi.


Zarząd Dróg Utrzymania Miasta zapowiada naprawy torowisk w następujących miejscach: ul. Kazimierza Wielkiego przy ul. Krupniczej (łuki), skrzyżowanie mostu Uniwersyteckiego z Grodzką (łuk w stronę ul. Kazimierza Wielkiego) oraz na skrzyżowaniu Tarnogajskiej i Gazowej ((łuk przy pętli Tarnogaj). W uwagi na to, że prace będą prowadzone w nocnych godzinach, ZDiUM przeprasza za utrudnienia i hałas.

Reklama

Przypomnijmy, że magistrat opublikował ostatnio audyt dotyczący torowisk i zapowiedział inwestycje w tym zakresie. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


WYWIAD Z JACKIEM SUTRYKIEM. CO POWIEDZIAŁ O STANIE WROCŁAWSKICH TOROWISK?

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości