We wtorek, po godz. 13, doszło do awarii torowiska na placu Dominikańskim. Tramwaje jadą objazdem.
W związku z awarią torowiska tramwaje linii 23 kursujące do Kromera skierowano objazdem przez Widok, Teatralną i Skargi.
Zarząd Dróg Utrzymania Miasta zapowiada naprawy torowisk w następujących miejscach: ul. Kazimierza Wielkiego przy ul. Krupniczej (łuki), skrzyżowanie mostu Uniwersyteckiego z Grodzką (łuk w stronę ul. Kazimierza Wielkiego) oraz na skrzyżowaniu Tarnogajskiej i Gazowej ((łuk przy pętli Tarnogaj). W uwagi na to, że prace będą prowadzone w nocnych godzinach, ZDiUM przeprasza za utrudnienia i hałas.
Przypomnijmy, że magistrat opublikował ostatnio audyt dotyczący torowisk i zapowiedział inwestycje w tym zakresie. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.
WYWIAD Z JACKIEM SUTRYKIEM. CO POWIEDZIAŁ O STANIE WROCŁAWSKICH TOROWISK?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze