We wtorek, po godz. 11, na ulicy Piłsudskiego doszło do awarii tramwaju. Siedem linii kursowało zmienionymi trasami.
Tramwaje linii 2 jechały objazdem przez Świdnicką, Teatralną i Skargi. Z kolei linie 5 i 11 kursowały przez Krupniczą, Kazimierza Wielkiego i pl. Dominikański. Tramwaje linii 15 jechały objazdem przez Podwale, Świdnicką, Teatralną, Skargi i Kołłątaja, a tramwaje linii 0L, 31 i 32 kursowały objazdem przez Podwale, Teatralną oraz Skargi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze