Reklama

Buspas na Traugutta: trzeci wypadek w ciągu dwóch dni

05/10/2016 18:29

W ciągu dwóch dni doszło do trzech kolizji drogowych na buspasie na ul. Traugutta. Przypomnijmy, że pas dla komunikacji miejskiej w tym miejscu został wydzielony w ramach jednego ze zwycięskich projektów ubiegłorocznego Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

We wtorek rano w okolicy skrzyżowania ul. Traugutta i Pułaskiego doszło do kolizji z udziałem tramwaju, taksówki i dwóch samochodów osobowych. Jak się okazuje to dopiero początek.


Do kolejnego zdarzenia doszło w środę rano. - Kierujący samochodem Volkswagen wyjeżdżając z ul. Mierniczej, nie zachował należytej ostrożności i zderzył się z tramwajem – poinformował w rozmowie z portalem tuWroclaw.com st. asp. Wojciech Jabłoński z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.


Na kolejne zdarzenie drogowe w tej okolicy nie trzeba było długo czekać. Jeszcze przed popołudniowym szczytem na skrzyżowaniu Traugutta i Dobrzyńskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z jadącą buspasem taksówką.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości