Reklama

Wypadek na niedawno wydzielonym torowisku na Traugutta

04/10/2016 12:06

We wtorek rano doszło do wypadku na niedawno wytyczonym „buspasie” na ul. Traugutta. W zdarzeniu brały udział aż 4 pojazdy: tramwaj, taksówka i dwa prywatne samochody. Kierowca taksówki trafił do szpitala.

- Informację o kolizji otrzymaliśmy około godziny 7:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący taksówką jadąc w kierunku ul. Krakowskiej - na wysokości ul. Pułaskiego - zmieniając pas ruchu zderzył się z tramwajem – mówi w rozmowie z portalem tuWroclaw.com st. asp. Wojciech Jabłoński z wrocławskiej policji.


W wyniku zderzenia taksówka została zepchnięta na sąsiedni pas ruchu i zderzyła się z dwoma innymi samochodami. W wyniku kolizji poszkodowane zostały trzy osoby. Ranny kierowca taksówki trafił do szpitala, dwóm pasażerom tramwaju ratownicy udzielili pomocy na miejscu.

Reklama

- Ciągle trwają czynności wyjaśniające. Ustalamy czy zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery zamontowane w tramwaju albo monitoring miejski. Funkcjonariusze udali się też do szpitala, gdzie będą chcieli zapoznać się z wersją wydarzeń kierowcy – dodaje policjant.


Policjanci informują, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Zgodnie z ustawionym oznakowaniem kierowca taksówki mógł korzystać z pasa wydzielonego na potrzeby komunikacji miejskiej.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości