Znamy już wrocławskich kandydatów PO i PiS do senatu. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami do izby wyższej wybiera się małżeństwo Zdrojewskich, które będzie miało poparcie w ramach tzw. paktu senackiego opozycji. Powoli finalizują się też losy kandydatów Lewicy. Jedynką w naszym nie będzie ani Michał Syska, ani Marta Lempart, a partner lidera Wiosny Krzysztof Śmiszek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze