Reklama

Epidemia nie odpuszcza. Na Dolnym Śląsku ponad 4 tysiące zakażeń od marca

29/08/2020 10:50

W sobotę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 759 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, stwierdzonych w ciągu ostatniej doby. Nowe zakażenia odnotowano także na Dolnym Śląsku - we Wrocławiu i w kilku mniejszych powiatach.

- Mamy 44 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia oraz powiatów bolesławieckiego, oleśnickiego, ząbkowickiego, jaworskiego, wałbrzyskiego, oławskiego, średzkiego, polkowickiego, wrocławskiego, trzebnickiego i lubańskiego - informuje Jarosław Obremski, wojewoda dolnośląski.


W sumie liczba Dolnoślązaków zakażonych koronawirusem od początku epidemii przekroczyła już 4 tys. (wynosi dokładnie 4039), a wyleczonych z COVID-19 - 2947 (14 zostało uznnaych za zdrowe w sobotę). Obecnie hospitalizowanych jest 117 osób w skali regionu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości