Po godzinie 18 w kamienicy przy skrzyżowaniu ulic Szpitalnej i Grabiszyńskiej interweniowała straż pożarna. Służby zostały poinformowane o możliwym pożarze na wyższych kondygnacjach budynku.,
Na szczęście po sprawdzeniu budynku nie stwierdzono zagrożenia. Przez kilkanaście minut w obrębie skrzyżowania występowały utrudnienia dla kierowców - w akcji brało udział pięć zastępówstraży pożarnej, a wozy zablokowały jeden pas ulicy Grabiszyńskiej w kierunku Oporowa i jeden pas Szpitalnej w kierunku Tęczowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze