Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór na ulicy Nowy Świat – karetka uderzyła w barierki. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem.
Do zdarzenia doszło przed godz. 19 w centrum miasta. Jak informuje st. sierż. Dariusz Rajski należąca do prywatnego przewoźnika karetka nie przewoziła żadnego pacjenta, a nikt z personelu karetki nie został ranny.
– Nie doszło tam do wycieków płynów eksploatacyjnych, które spowodowałby utrudnienia w ruchu– dodaje Rajski. Policjanci ukarali kierowcę pojazdu mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze