Reklama

Kolejne zawodniczki odchodzą ze Ślęzy. Zuzanna Sklepowicz i Tania Perez przenoszą się do Hiszpanii

31/07/2018 11:15

Zuzanna Sklepowicz nie będzie grała w Ślęzie w nadchodzącym sezonie. Rozgrywająca przenosi się do Hiszpanii, gdzie będzie reprezentować barwy klub z najwyższej klasy rozgrywkowej - AE Sedis. Podobny kierunek obrała Tania Perez Torres, która podpisała kontrakt z Mann Filter Zaragoza.



 

OFiCIAL I Tania Pérez (@taniap.13), procedente del Sleza Wroclaw, ha llegado a un acuerdo por una temporada con #MANNFILTER #BienvenidaTania @baloncestofeb


Post udostępniony przez  MANN-FILTER Casablanca (@mannfilterstc) Lip 25, 2018 o 2:57 PDT







Zuzanna Sklepowicz w minionym sezonie w krajowych rozgrywkach zagrała w 22 meczach, zdobywając średnio 1,3 punktu na mecz. Zdecydowanie lepiej prezentowała się w mistrzowskim sezonie 2016/2017, kiedy przebojem wywalczyła miejsce w pierwszej piątce i była ważnym ogniwem w decydujących meczach fazy play-off.

Reklama

Z kolei Tania Perez grała w 1KS-ie zaledwie jeden sezon, wystepując 31 razy, średnio w Basket Lidze Kobiet rzucając niemal 4 punkty na mecz.


Przypomnijmy, że ważne kontrakty z brązowymi medalistkami mistrzostw Polski mają Monika Naczk, Agata Dobrowolska, Karina Szybała, Daria Marciniak, Amerykanki Sydney ColsonCierra Burdick, Chorwatka Lea Miletić, Słowaczka Terezia Palenikova, Ukrainka Taisiia Udodenko oraz Amerykanka z polskim paszportem Marissa Kastanek.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości