Podobnie jak przy okazji mistrzostw Europy w 2016 roku i tym razem największy ekspert piłkarski we wrocławskim zoo pokusił się o swoje typy. Osiołek Zidane - bo o nim mowa - wskazał, że to Polska wygra wtorkowe spotkanie z Senegalem.
Zwierzak miał pewne wątpliwości i początkowo podszedł nawet do talerzyka oznaczonego jako Senegal, ale po kilku kęsach zdecydował się jednak na marchew z "polskiej" zastawy, dopiero po chwili powracając do senegalskiej strawy. Może to oznaczać, że pierwszego gola strzelą Afrykanie, ale cały mecz na swoją korzyść rozstrzygną Biało-Czerwoni.
Wybór zwierzaka, które będzie typowało wyniki spotkań reprezentacji, nie był przypadkowy. Zidane szesnaście lat temu urodził się we Francji, a zobowiązuje go także piłkarskie imię. - Osiołek nazywał się Zidane już, gdy do nas trafił. To nie jest żaden chwyt wymyślony pod mistrzostwa - zapewniał Radosław Ratajszczak, dyrektor wrocławskiego ZOO w trakcie Euro 2016. Zidane już wtedy typował wyniki reprezentacji, ze zmiennym szczęściem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze