W godzinach popołudniowego szczytu ulica Grabiszyńska, na odcinku między skrzyżowaniami z Kolejową i Szpitalną, w kierunku Oporowa była nieprzejezdna. Doszło tam do pożaru samochodu osobowego, a interweniujący strażacy zajęli oba pasy ruchu.
- W samochodzie osobowym doszło do zapłonu komory silnika. Na szczęście pasażerowie i kierowca zdążyli w porę opuścić samochód i nic nikomu się nie stało - wyjaśnia st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.
Przez kilkadziesiąt minut na miejscu działały służby - straż pożarna i policja - w związku z czym droga w kierunku Oporowa była kompletnie zablokowana. W okolicy tworzyły się gigantyczne korki. Utrudnienia zakończyły się około godziny 17.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze