W piątkowy wieczór, ok. godz. 18:00, między węzłami Wrocław Stadion i Wrocław Północ zapalił się samochód. Na szczęście nikt nie został ranny, ale miały miejsce utrudnienia w ruchu.
W wyniku tego zdarzenia zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Warszawy, a ruch odbywał się lewym i środkowym pasem. Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 18:25.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze