Reklama

Remonty torowisk na placu Grunwaldzkim i Jana Pawła II

16/01/2020 16:38

MPK Wrocław informuje, że naprawiona została krzyżownica na torowisku znajdującym się na placu Grunwaldzkim. Torowcy naprawili też w nocy nawierzchnię torowiska na placu Jana Pawła II.

– Wspawaliśmy pod krzyżownicę na placu Dominikańskim blachy stabilizujące, a później dodatkowo ustabilizowaliśmy ją masami gumowymi. Całość została wyrównana masami mineralno-bitumicznymi – można przeczytać w komunikacie MPK Wrocław. Jeśli pozwoli na to pogoda, w najbliższych dniach MPK będzie prowadzić tam prace nocne i kontynuować naprawę kolejnych krzyżownic.


Remont rozjazdów i skrzyżowania na placu Dominikańskim jest planowany na tegoroczne wakacje.


Torowcy naprawili w nocy nawierzchnię torowiska na placu Jana Pawła II. Jak zapewnia MPK, od czwartku kierowcy oraz rowerzyści nie powinni obawiać się tam o stan swojego zawieszenia.

Reklama

Przypomnijmy, że w czwartek przy skrzyżowaniu Traugutta i Krasińskiego naprawiane było torowisko. Do czasu zakończenia robót sześć linii tramwajowych jadących w kierunku placu Dominikańskiego, kursowało objazdami.


CZYTAJ TEŻ: WIELKIE REMONTY TOROWISK W 2020 ROKU [HARMONOGRAM]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości