W ofercie wrocławskiego Sky Tower, jednego z najwyższych budynków w Polsce, w trzecim kwartale tego roku dostępna będzie powierzchnia biurowa, którą zwolni jeden z najemców. Właściciel obiektu zapewnia, że widok z okien jest fantastyczny.
Do dyspozycji potencjalnych najemców oddana zostanie przestrzeń, zlokalizowana na kondygnacjach, znajdujących się ponad 100 metrów nad ziemią. Są to najwyżej położone biura we Wrocławiu, które zostaną zwolnione przez dotychczasowego najemncę. W rezultacie w należącym do spółki Develia S.A. obiekcie dostępne będą powierzchnie biurowe w wariantach od 900 mkw. do 2500 mkw.
- Biuro ze znakomitym widokiem na Dolny Śląsk jest efektowną wizytówką każdej firmy. Nasi najemcy wskazują to jako duży atut w prowadzonych procesach rekrutacyjnych. Powierzchnia biurowa, położona na wysokich kondygnacjach Sky Tower, stanowi unikatową propozycję na wrocławskim rynku nieruchomości – przekonuje Aneta Polińska, szefowa leasingu Develia S.A.
Część biurowa Sky Tower zajmuje powierzchnię prawie 40 tys. mkw. Swoje oddziały w budynku mają takie firmy jak Qiagen, Hicron, TU Europa i PKO BP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze