Reklama

Śmierć 19-latki na Gaju. Będzie sekcja zwłok

21/02/2019 13:02

W środę w godzinach popołudniowych na klatce schodowej w jednym z bloków na osiedlu Gaj została znaleziona martwa, młoda dziewczyna. Policja i prokuratura wyjaśniają, co się stało.

Policja nie zdradza na razie zbyt wielu szczegółów zdarzenia ze względu na śledztwo, które jest w tej sprawie prowadzone.


- Policjanci pojechali tam po zgłoszeniu telefonicznym o odnalezieniu ciała młodej kobiety. Prowadzimy dalsze postępowanie - informuje Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.


Prokurator, który pojawił się w miejscu, zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok, by ustalić przyczyny zgonu 19-latki. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości