W środę w godzinach popołudniowych na klatce schodowej w jednym z bloków na osiedlu Gaj została znaleziona martwa, młoda dziewczyna. Policja i prokuratura wyjaśniają, co się stało.
Policja nie zdradza na razie zbyt wielu szczegółów zdarzenia ze względu na śledztwo, które jest w tej sprawie prowadzone.
- Policjanci pojechali tam po zgłoszeniu telefonicznym o odnalezieniu ciała młodej kobiety. Prowadzimy dalsze postępowanie - informuje Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.
Prokurator, który pojawił się w miejscu, zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok, by ustalić przyczyny zgonu 19-latki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze