Kolejne tragiczne wydarzenie we Wrocławiu. W godzinach popołudniowych, w pobliżu stacji kolejowej na Grabiszynie pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę.
Mężczyzna przechodził przez tory w pobliżu Lasku Oporowskiego i nie zauwazył nadjeżdżającego pociągu. Po zdarzeniu skład zatrzymał się kilkaset metrów dalej, blokując przejazd przez ulicę Krzemieniecką. W okolicy tworzyły się spore korki.
Pasażerowie podróżujący pociągami musieli liczyć się ze znacznymi opóźnieniami. Zmienionymi trasami jeździły także trzy linie autobusowe - 107, 119 i 319 skierowano objazdem przez ulice Avicenny, Wiejską i Solskiego.
Ulica była zablokowana blisko trzy godziny. Utrudnienia zakończyły się po godzinie 21.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze