W czwartek wrocławskie stacje badające jakość powietrza wskazały wartości świadczące o tym, że była ona zła. Normy wskaźnika pyłów PM2,5 zostały przekroczone.
W takich sytuacjach osoby narażone na ryzyko (starsze i dzieci, osoby z chorobami serca oraz dróg oddechowych, astmatycy i inne grupy podatne) powinny unikać wyjść na zewnątrz, natomiast pozostali powinni je ograniczyć. Nie zalecane jest uprawianie aktywności na zewnątrz. Dane pochodzą ze stacji WIOS znajdującej się przy ul. Korzeniowskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze