W noworoczny poranek kilka zastępów straży pożarnej interweniowało na Stadionie Olimpijskim. Jak się później okazało służby przyjechały do fałszywego alarmu.
Dyżurna wrocławskiej straży poinformowała nas, że alarm pożarowy na stadionie okazał się fałszywy. Jednostki straży zostały skierowane na miejsce po informacji z automatycznego monitoringu przeciwpożarowego.
Przybyli na miejsce strażacy nie stwierdzili zagrożenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze