W piątek na ulice Wrocławia wyszli pracownicy sądów i prokuratury. Kilkadziesiąt osób protestowało, żądając wyższych płac.
Protestujący rozpoczęli przemarsz na placu Wolności, skąd skierowali się ulicą Krupniczą i Podwalem do placu Orląt Lwowskich, a następnie przeszli przez plac Jana Pawła II, ulice: Ruską, Kazimierza Wielkiego, Świdnicką i Podwale, aż do placu Wolności, gdzie nastąpiło zakończenie zgromadzenia.
Choć organizatorzy przewidywali, że w wydarzeniu weźmie udział nawet 250 osób, to faktycznie przemarsz liczył zaledwie kilkadziesiąt osób.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze