Reklama

"Te pieniądze nam się po prostu należą!". Protest pracowników sądów [ZDJĘCIA]

05/04/2019 17:21

W piątek na ulice Wrocławia wyszli pracownicy sądów i prokuratury. Kilkadziesiąt osób protestowało, żądając wyższych płac.

Protestujący rozpoczęli przemarsz na placu Wolności, skąd skierowali się ulicą Krupniczą i Podwalem do placu Orląt Lwowskich, a następnie przeszli przez plac Jana Pawła II, ulice: Ruską, Kazimierza Wielkiego, Świdnicką i Podwale, aż do placu Wolności, gdzie nastąpiło zakończenie zgromadzenia.


Choć organizatorzy przewidywali, że w wydarzeniu weźmie udział nawet 250 osób, to faktycznie przemarsz liczył zaledwie kilkadziesiąt osób.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości