W poniedziałek, 5 listopada, rozpocznie się wymiana szyn i podkładów tramwajowych na ponad czterystumetrowym odcinku torowiska przy ulicy Ślężnej. Remont odbędzie się na fragmencie torów od przystanku Wiśniowa do skrzyżowania z ulicą Dębową.
W ramach prowadzonej inwestycji torowisko będzie również podbijane i szlifowane. Na czas niezbędny do wykonania remontu, na całym odcinku wstrzymana zostanie komunikacja tramwajowa. Tramwaje linii 9 i 15 będę kursowały w skróconej relacji do zajezdni Gaj, a na dalszym odcinku zastąpi je komunikacja autobusowa.
Prace potrwają do końca listopada, a koszt inwestycji przekroczy 2,8 miliona złotych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze