Ulicami Wagonową i Fabryczną prowadzi objazd dla kierowców, na co dzień korzystających z ulicy Robotniczej. Tak będzie jeszcze kilka dni. Powód? Awaria sieci wodociągowej.
Od nocy z poniedziałku na wtorek do 4 marca, do godz. 12, potrwają utrudnienia w ruchu na trasie dojazdowej na Nowy Dwór. Prace przy ul. Robotniczej 112 prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, zajmując jeden pas jezdni.
Z tego samego powodu 1 marca, w godzinach 8-16, nie będzie wody pod adresami: Fabryczna 2-4, Robotnicza 92-94, parzyste numery od 96 do 98 i od 110 do 112 oraz Strzegomska 42c, 55, 55a, 55b .
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze